Situační schéma

Užitná plocha domu: 144,5 m2
Podlahová plocha: 157,2 m2
Zastavěná plocha domu: 95,6 m2
Velikost pozemku: 251 m2
Situační schéma C

Ke každému domu náleží předzahrádka, oddělená zelení ve formě popínavých rostlin/keřů a přímo navazující na přístupovou komunikaci, která bude situována kolmo k hlavní ulici Turkova. Komunikace bude zajišťovat bezproblémový příjezd do jednotlivých garáží, které budou součástí každého domu a dvě parkovací místa na vlastním pozemku a další tři návštěvnická parkovací místa.

Na opačné straně domu se nachází soukromá zahrada pro venkovní aktivity a zároveň nenáročná na údržbu.

Nákres přízemí

1.01technická místnost 5,2 m2
1.02chodba 9,1 m2
1.03garáž 19,7 m2
1.04obývací pokoj s kuchyní 35,3 m2
1.05WC 1,5 m2
1.06komora 2,6 m2
Nákres přízemí

Nákres 1.patro

2.01chodba 8,6 m2
2.02koupelna 7,7 m2
2.03pokoj 13,8 m2
2.04pokoj 12,8 m2
2.05komora 4,3 m2
2.06ložnice 14 m2
2.07pokoj 9,9 m2
Nákres první patro

Technologie

Domy jsou navrženy s ohledem na nejnovější trendy a potřeby. Chytře řešené technologie potřebují jen zcela minimální údržbu.

Energetická náročnost budovy je „B“ velmi úsporná.

Ve vstupním podlaží domů bude umístěn hlavní obytný prostor – obývací pokoj s kuchyní, přímo navazující francouzskými okny na vlastní zahradu orientovanou na jih.

 *Výše uvedené obrázky jsou vizualizace a některé prvky nejsou v základním standardu projektu.

Servisní zázemí bude tvořit vstupní chodba, samostatné WC, technická místnost a garáž.

Schodištěm z chodby se bude vstupovat do 2.NP, kde se budou nacházet čtyři obytné místnosti: ložnice, dětské pokoje, pracovna/návštěvnický pokoj a koupelna s WC a samostatná komora.

*Výše uvedené obrázky jsou vizualizace a některé prvky nejsou v základním standardu projektu.

Dům je řešen jako zděný, se stropy ze železobetonových předpjatých nosníků Spiroll 250, a titanzinkovou plechovou střechou s atikovými žlaby. Svislé nosné konstrukce 1.NP a 2.NP budou zděné z keramického zdiva Porotherm Profi. Pro izolaci střechy bude použita minerální izolace EPS o minimální tloušťce 300 mm. Podlahy ve styku s terénem budou izolovány polystyrénem v tloušťce 180 mm.

*Výše uvedené obrázky jsou vizualizace a některé prvky nejsou v základním standardu projektu.

Každý rodinný dům bude kompletně vytápěn teplovodním podlahovým topením a využívá tak potenciálu fotovoltaické elektrárny.

Okna a prosklené stěny budou z plastových profilů s izolačním zasklením dvojsklem.

Jako bonus pro vás zdarma připravíme rozvody pro případnou instalaci klimatizační splitové jednotky do obytných místností. Klimatizaci lze úsporně využít i pro vytápění.

Všechny domy budou vybaveny telefonní a datovou přípojkou pomocí optického kabelu, který bude zajišťovat vysokorychlostní připojení. Budou nainstalovány datové zásuvky a rozvody ze společné televizní antény.

Každý dům bude připraven na možné osazení fotovoltaickými panely na střechu /FVE/.

Pro úsporu vody na zálivku zahrady je instalována podzemní nádrž o objemu 5 m³, která zachytává dešťovou vodu ze střechy.

Standardy

Domy budou dodány vč. podlahových krytin, dveří, obkladů a dlažeb a vč. zařizovacích předmětů. Možnost výběru dekorů u obkladů a dlažeb.

Vzhledem k velkému zájmu ze strany našich zákazníků jsme se rozhodli nainstalovat na všechny domy předokenní žaluzie Z 90 s dálkovým ovládáním. Jejich velkou výhodou je tepelná a hluková izolace a také možnost stínit i větrat zároveň. Díky tomu došlo k navýšení ceny domu o 140 tis. Kč

V ceně našeho domu je oproti běžně nabízeným domům navíc

  • Topení v domě elektrokotel, teplovodní podlahové
  • Datové rozvody
  • Příprava pro zabezpečovací systém
  • Podzemní nádrž na dešťovou vodu o objemu 5 m³
  • Předokenní žaluzie Z 90 s dálkovým ovládáním
  • Příprava na tepelné čerpadlo a solární panely
  • Příprava na klimatizaci
  • Příprava napojení na krbová kamna
  • Obklady – možnost výběru ze 3 variant barev

Provozní náklady

Myslíme na vaše budoucí náklady na bydlení.

Fotovoltaická elektrárna

Doporučujeme tuto nejefektivnější variantu:

Připravíme vám vše pro instalaci střešní FWE s kapacitou 6 kWp. V případě, že se rozhodnete pro instalaci FVE, je předpoklad roční úspory za el. energii minimálně 20 000 Kč.

Z programu Zelená úsporám můžete získat až 150 000 Kč.

FVE lze provést v kombinaci s akumulační nádrží na vytápění a ohřev vody, včetně virtuálního bateriového úložiště. Eventuální přebytky el. proudu lze např. využít i na ohřev vody venkovního bazénu.

Pro maximální efektivitu využití systému FVE lze v budoucnu doplnit o bateriový box na nabíjení elektromobilu.

Pro detailní informace můžete oslovit spolupracující firmu Elektro Mocek, která vám odpoví na veškeré vaše dotazy: Ing. Martin Mocek tel.: 605 139 720.

Tepelné čerpadlo a rozvody pro klimatizaci

Přejete-li si pro vytápění místo akumulační nádrže nebo elektrokotle tepelné čerpadlo /vzduch – voda/ můžete si připlatit 95 000 Kč ke stanovené ceně domu a my vám zbylou část ceny darujeme a zbavíme vás tak starostí s vyřizováním dotace.

Dále pro vás zdarma připravíme rozvody pro případnou instalaci klimatizace do obytných místností. Klimatizací lze i úsporně využít pro částečné vytápění.

Ke stažení

Stáhněte si nákresy domu a situační plán v pdf formátu.

Cena domu

7 430 000 Kč